STARY BOOK HAUL

Nie wiem czy opublikowałem gdziekolwiek ten Book Haul, jeśli nie jeszcze lepiej. Bawiąc się w „detektywa” domyśliłem się że to Świąteczny „unboxing”. Cztery tytuły, tematyka – samorozwój. Notabene po mału kończę pewną bardzo interesującą książkę o magu detektywie – naprawdę jest dobra. Może nawet w lutym zrobię Wrap – Up, jeśli odnajdę wszystkie pozycje – jedna już mi się gdzieś posiała…

A więc zapraszam!

Stary Book Haul

„Zakupoholizm” – bo usiłuję z tym walczyć ograniczając zakupy tylko do książek i może jakiegoś kursu – z tymi kursami to muszę wstrzymać konie gdyż obecnie to nie potrzebny wydatek (IT i finanse). W sumie oprócz książek do szczęścia mi więcej nie trzeba tak więc na zakupie książek za 20% – 30% funduszy chciałbym poprzestać. W sumie bym wolał to rozbić na 2 – 3 paczki gdyż wiem że robaka trzeba stale karmić – a może ta książka mi pomoże go zadeptać?

„Receptura Sukcesu – Donald Trump” – bo jeśli uczyć się to od najlepszych i tych którzy osiągnęli naprawdę sukces! Mało stron, może szybko pójdzie i będzie coś ciekawego co mnie zmotywuje gdyż z motywacją mam ostatnio problem!

„Słowa mocy” – słowa potrafią ranić jak i dodawać otuchy i energii. Przeważnie doświadczam tego pierwszego choć sam też ranię będąc zranionym – pora odwrócić kołowrót i przełamać koło nienawiści!

„Wielka Encyklopedia Zdrowia dla całej rodziny” – w sumie przeglądałem tą książkę i chyba większość jej treści stanowi pierwsza pomoc w różnych nagłych przypadkach – niby ciekawe ale ile tych przypadków jest, na pewno jestem pełen podziwu dla studentów medycyny! Kolega na niej poległ, mówi mozolnie mu się ją czyta, duży format dużo treści i obrazków instruktażowych. Skąd brać czas i energię na taką księgę?

I powiem Wam (i sobie), że to jest tydzień Book Haul-i gdyż jutro kolejny Book Haul! Po maleńku kończę też pewną książkę o finansach do której chciałbym jutro zajrzeć i zastosować jej wiedzę co do analizy spółek z giełdy Warszawskiej. Zdradzę, że w kolejnym „pokazie książek” będzie coś stricte o giełdzie i tą książkę czytam w pierwszej kolejności gdy skończę obecną, notabene ta nowa jest gruba i jest formatu A4 – czeka mnie ciężki okres nauki inwestowania!

Bye!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: