Ludzie: Booktuberzy „Olga”

Witam, nie, nie będzie to opowieść o osobie Booktuberki/ Blogerki Olgi z „Wielki Buk” tylko krótka grafika na temat jej postępów czytelniczych z krótkim (naprawdę), komentarzem z mojej strony. Grafika z GoodReads. Postanowiłem wziąć na „dywanik” statystki książkowe – w końcu jakiś wpis trzeba dodać gdy brakuje pomysłów ;). Mam nadzieję, że nie czynię nic zdrożnego… Zapraszam!

Wielki Buk 2019 Books

Powiem tak, wklejenie grafiki obrazującej przeczytane tytuły byłoby sporym wyzwaniem dla mnie, Waszych oczu i WodrPress, że pominę tą cześć.

U góry macie mój wynik (z komiksami), wyglądam przy Oldze jak mysz przy kocie. W sumie Wielki Buk przeczytał 4x więcej stron niż ja i to stron książkowych, 100% literatury (nie poradników i komiksów).

To jest doprawdy prawdziwy czytacz! Olga czyta jak dla mnie literaturę zbyt ciężką, mroczną – kryminał, dramat, reportaż. Bynajmniej tak sądzę po tytułach i okładkach

Kanał Wielkiego Buka ma 20k+ subskrybentów na YouTube a jej filmy są robione z dużą starannością z pomysłem i super jakością – ja mam w porównaniu do Olgi warsztat „dachowca”…

Może jej literatura mi nie odpowiada gatunkowo ale czuję dla niej szacunek za mądrość, profesjonalizm i osiągnięcia czytelnicze – kiedy ona to czyta i jeszcze produkuje filmy i prowadzi Bloga?! LoL!

Nic to tyle w tym temacie, a Wam mogę życzyć takich osiągnięć w czytaniu jakie ma Olga z Wielkiego Buka – jak dla mnie prawie ideał a na pewno marzenie czytelnicze!

Cześć!

7 odpowiedzi na „Ludzie: Booktuberzy „Olga””

 1. „Tu akurat piję do jednej mojej widzki i czytelniczki bloga…
  A masa takich jełopów na internecie a że jestem wrażliwszy od zdrowych”
  Widzisz, mój chłopak też jest bardzo wrażliwy, macie coś wspólnego, pyta czy ten jełop to jest pod moim adresem?
  Jest ciekaw czy ten ptyś z psiakiem, nie moje określenie, będzie miał odwagę powiedzieć mu to prosto w twarz na osiedlu.

  Polubienie

  1. Czyżby to była groźba nie posuwasz się za daleko?
   Już wszystko wiadomo bez komentarza

   Polubienie

 2. Obserwuję ją na YT od 2017 roku. Od kilku miesięcy znowu regularnie patrzę jej nowe filmy. Mimo, że większość książek i tak pewnie nie przeczytam to się miło to słucha.
  Mały protip: jak dla mnie mówi za wolno dlatego też oglądam jej filmiki zawsze od zawsze (!) Na przyśpieszeniu 1.5x. polecam sprawdzić

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ja oglądam tylko kursy programowania i kodowania na przyspieszonym i to nie zawsze chociaż ostatnio tego spróbowałem. Od dłuższego czasu mało oglądam YouTube głównie jakieś filmiki o giełdzie i gospodarce może czasem o oszustach… W sumie na razie wiem co kupować z książek bym musiał mieć chyba kilka tysięcy żeby to chęć zaspokoić więc na razie nie oglądam boks YouTuberów. Ale Olga ma naprawdę ładną jakość filmów dobre oświetlenie i bardzo ładne miniaturki nie wiem czy jest tak wszechstronnie utalentowana czy jej ktoś pomaga…
   W sumie mam tylko kilku boks YouTuberów w znajomych na GoodReads. A poza tym to infografika wyszłam nie za mała chyba muszę podzielić na dwie części ale to przy kolejnym wpisie być może jutro albo dopiero w poniedziałek.

   Co to dzisiaj masz wolne?
   Okej pora zająć się życiem cześć

   Polubienie

   1. Jej pomaga chłopak / mąż / partner Kuba.
    Ma z nim zimowe książki filmik.

    Polubienie

   2. Niestety nie mam wolnego. Zapraszam na mój nowy wpis.

    Polubione przez 1 osoba

    1. Ok już zaglądam sorki za spóźnienie gdyż musiałem wyjść

     Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: