Ludzie: Booktuberzy „Okoń w sieci”

W sumie chciałem dziś zaprezentować kolejną dziewczynę którą mam w znajomych na GoodReads ale stwierdziłem, że może przełamię schemat i dam faceta – tak więc oto „Okoń w sieci” który posiada taki sam kanał na YouTube. Powiem jedno, profesjonalista i pedant jeśli chodzi o szczegóły, jakość obrazu oraz nie wątpliwie człowiek z artystyczną duszą. Zapraszam na infografikę z roku 2019:

Okoń w sieci 2019 GoodReads Books
Okoń w sieci 2019 GoodReads Books

Widzę jesteśmy prawie z Okoniem na równi jeśli chodzi o przeczytanie liczby stron :D. Z tym, że on czytał chyba grubsze książki w sumie od literatury pięknej po komiksy o Thorgalu.

Powiem Wam, że i ja myślę kupić coś z literatury pięknej tylko nie wiem od czego zacząć… Kolega podpowiada mi abym zaczął od podstaw np Chłopi albo Pan Wołodyjowski a ja myślałem o zagranicznej (akurat mam amnezję – w takim momencie heh i za nic sobie tytułów nie przypomnę), niemniej myślałem np o „Duma i uprzedzenie”, „Chrabia monte Christo”, coś od Szekspira (dobrze napisałem?) a od „Okoń w sieci” nabrałem ochoty na „Trzej muszkieterowie”, których to nigdy nie czytałem a wiele razy oglądałem.

Fajnie byłoby tak przeczytać choć parę książek z literatury pięknej… W szkole czytałem tylko streszczenia w sumie nawet tych Chłopów nie przeczytałem i czuję, że teraz pora to nadrobić!

Ps.: Tym razem grafiki podzieliłem na dwie części – mam nadzieję że teraz jest to czytelniejsze…

Cześć!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: