3 in 1 Wash and Go!

A więc wszystkich ciekawych książek zapraszam na Book Haul a raczej mini book haul składający się z pozycji dla mnie ważnej lecz przed nią chciałbym poczytać jeszcze inne które posiadam na ten temat. A także na wpis tzw „dzienny”… Zachęćcie Mońka do wpisu – to mój apel, jakby nie patrzeć to mój ulubiony Bloger!

Pierwszą pozycją i zarazem ostatnią w tym Book Haulu jest: „Lęk i fobia – Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi”. Czuję, że ta książka może mi wiele pomóc – dużo po niej oczekuję! Ale mam z jeszcze dwie mniejsze pozycje traktujące na ten temat i je chciałbym przeczytać!

A tymczasem w drodze do mnie dwie paczki z książkami – wiem przesadziłem ale jeden jest plus, z bardzo taniej księgarni … Jak mówię bardzo taniej to bardzo! Tak poza tym odkryłem sposób na zbicie cen na książki – chcecie wiedzieć piszcie!

Mini Book Haul styczeń 2021

Książka w kolorze moich tablet więc budzi nazwijmy to pewne uczucia…

Dziś w nocy miałem kiepski sen zbudziłem się o 22:xx, 24:xx, 3:xx i nie spałem do prawie 6:00 aby zasnąć i spać do przeszło 8:00. Tak położyłem się po 20:00 i myślałem, że pośpię bez przeszkód do 5:00… A tu kiszka! Nie wiem co mam zrobić? Muszę chyba więcej na ten temat poczytać! Ale my z Mamą mamy już tyle chorób, że w sumie nie wiem za co się brać a tu i jeszcze nauka finansów i nauka angielskiego, heh…

Właśnie! Wczoraj skończyłem książkę „Słowa mocy” Agnieszki Maciąg i po prostu była tak odkrywcza, że ho! Na początku przez 90% książki mówiłem takie pisanie, choć fajne i obrazki ładne i dużo prawdy w słowach ale jakoś tego nie czułem – teraz też nie czuję bo jestem po nie przespanej nocy, nie ważne – ale dotarły do mnie słowa Agnieszki, szczęście zależy od ciebie od twojego wnętrza a nie czynników zewnętrznych!

Teraz jak sobie myślę to mój pokój jawi mi się jak luksusowy przytulny apartament bo mam słowa z tyłu głowy autora „Ego vs Ja” który pisał o biedzie Afryki. Oraz inne słowa autorki – bogactwa nie osiąga się myśląc o pieniądzach tylko jest ono skutkiem ubocznym ciężkiej pracy którą kochasz. Agnieszka porzuciła dobrą posadę i teraz pisze poczytne książki, urodziła dziecko w wieku prawie 43 lat i osiągnęła swój sukces i kocha to co robi bo pomaga ludziom a jednocześnie tworzy.

Moja recenzja/odczucia z serwisu z książkami // RZUT OKIEM

„Książka o dążeniu do szczęścia oparta na przekazie „słów mocy”. Bogata w pozytywnie wibrujące obrazy natury (zdjęcia), modlitwy, afirmacje a nawet medytacje. Bo szczęście leży w nas i nie zależy od naszego statusu materialnego tylko od naszego wewnętrznego patrzenia na Świat i ludzi oraz istoty. Można być milionerem i w każdej chwili obawiać się straty majątku i być samotnym jak palec jaki i być szczęśliwym biedakiem z molami w portfelu który ma wokół siebie mnóstwo serdecznych osób i nie boi się utraty tego czego nie ma i do czego nie przywiązuje wartości.
Na początku każdego rozdziału są cytaty różnych znamienitych figur co tylko dodaje smaczku tej pozycji – książka wydana przepięknie w twardej oprawie na ładnym grubym papierze z pięknie oddanymi kolorami i szczegółami na zdjęciach.
Z pewnością kupię kolejne pozycje z zbioru dzieł autorki!”

Z książki się dowiedziałem takich rzeczy jak np.:

 • Skup się na rozwiązaniu nie problemie
 • Jedynie determinacja i wytrwałość są wszechstronne

A także, mądre słowa pewnego Chińskiego Filozofa:

Jeśli jesteś w depresji, żyjesz w przeszłości

Jeśli jesteś niespokojny, żyjesz w przyszłości

Jeśli jesteś w pokoju, żyjesz w teraźniejszości

Laozi

I tak też mówił Moniek, nie żyj przyszłością a ja Mamie nie żyj przeszłością.

Tyle mądrych książek na mnie czeka! Ile jeszcze odkryję… Chciałbym też pisać czytać prozę a tu po prostu nie starcza głównie energii… I to mi przypomina, że musze kończyć!

END

7 odpowiedzi na „3 in 1 Wash and Go!”

 1. Wieczorami i nocą nie czytam, a w dzień nie zawsze mam jak czytać. Bez pośpiechu

  Polubione przez 1 osoba

  1. Jakbyś czytał wieczorami i nocą to być po 10 minutach poszedł spać – przynajmniej ja tak mam 😀

   Polubienie

 2. Fajnie. Też mam zamówioną książkę. W sumie to dwie. Ale z całkiem innej dziedziny 😁 przyjdą dopiero ok 19 stycznia.

  Polubione przez 1 osoba

  1. A mi właśnie przyszły dwie tzn dziś i już w jednej jestem na 27%. Kurde narobiłeś smaku! A jak Ci idzie czytanie tych poprzednich?
   Serio tyle moich wpisów poczytałeś?! :-O

   Polubione przez 1 osoba

   1. Tak.
    A pomału czytam.

    Polubione przez 1 osoba

    1. To czekam na wrażenia! 😉

     Polubienie

    2. Poza tym jestem szczęśliwy że dodałeś wpis i tyle komentarzy

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: