Cut Regen

Tak więc tnę regenerację aby dodać ten wpis bolącym placem wskazującym u którego bólu nabawiłem się naprawiając komórkę 70+ latki – na dworze, na stojąco z ciągnącym psem.

Poza tym zamiast włączyć medytację czytałem bloga kumpla który na prośbę pomocy z hejterem odpisał wesoło „kolejny wpis” – życie…

Dużo czasu nie mam i czuję co drugą literę jako ból – ból w tym nieszczęsnym palcu. Tak zaraz muszę z psiakiem gdyż przegapię okienko czasowe „na najlepszą psychicznie porę wyjścia z psiakiem”.

Na szybciora zjadam banana i dziś czytałem „Boskiego Doktora” który pewnie pomoże na moją chorą wątrobę bo leczenia nie ma dla niepełnosprawnego – nie dla psa interferon czy środki przeciw wirusowe, nie masz znajomości i masz niską rentę, zdychaj!

Wolę jednak pisać niż nagrywać wideo, gdyż za pismem mogę ukryć „zgon mózgu”… Obecnie brnę w tematykę zdrowia gdyż mi nie dopisuje i fizyczne i psychiczne…

Z Mamą tylko się kłócę ostatnio bo nie wierzy, że WZW B jest wyleczalna, ma na ten temat swoje własne teorie i powtarza to jak zacięta płyta – ktoś jej kitu nawciskał, zresztą mi też, to ten lekarz który nie chce mnie leczyć.

Dobrze, że wziąłem się za te książki medyczne bo dalej bym żył w błędzie… A poza tym waga stoi jak zaczarowana ani w tą ani we wtą…

Ok to tyle bo już czas na spacer – ale przed tym krótki regen!

7 odpowiedzi na „Cut Regen”

 1. Wiesz, o ile lubie jak odwiedzasz mojego bloga, o tyle wolę formę bardziej nowoczesną – zdjęcia i filmy – niż tekst pisany 😦

  Polubienie

  1. Ja tam wolę tekst 😉 choć rozumiem że słowa mogą ranić…

   Polubienie

   1. A tam ranić. Jak wszystko. Są ciekawsze formy przekazu niż tekst 🙂

    Polubienie

 2. Jeśli to wątroba to tak – jest wyleczalna 😉

  Polubione przez 1 osoba

  1. Lekarz mi powiedział że najpierw leków na to nie ma a później że nie może mnie lecieć bo biorę leki na moją chorobę miał mie leczyć byłem w szpitalu na badaniach nabrał wody w usta i przemilczał temat… Normalnie porażka z tymi lekarzami… Cze Thx!

   Polubione przez 1 osoba

 3. Hej 🙂 wróciłeś na bloga 🙂 to dobrze – czekałem na wpisy. Co prawda widziałem, że wstawiasz jakieś krótkie vlogi na YT ale nie zdążyłem jeszcze się zapoznać. Więc tak na szybko wpis. Pozdrowienia!

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Dzięki za wsparcie co do YouTuba to kończę te filmiki bo mnie kosztują za dużo energii szczególnie gdy mam zgon mózgu no i wypadam na nich blado gdy mam te złe samopoczucie… Jeszcze raz dzięki!

   Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: