FacetBlog | Łapy kryzysu i teorie spiskowe …

A więc z rana postanowiłem dodać wpis. Zaraz robię medytację i idę dalej kimać…

Powiem tak bieda zawitała i do nas – Zapraszam!

A więc tak, dosięgły mnie łapy kryzysu a raczej nas – zostało nam 200 PLN do wypłaty która powiedzmy jest daleko… Na jedzenie przez te Święta wydaliśmy ponad 60% gotówki…

Z tej racji tnę wydatki – i tak domena facetblog.blog mi wygaśnie – niestety Blog nie zarobił na siebie – zresztą dlaczego ja się łudziłem? Poza Asusem praktycznie nikt nie zadotuje. Kumpel który ma 20+ k i podróżuje po Świecie też mnie nie wspomoże – ale on akurat woli dać mi wędkę do ręki, bynajmniej raz tak zrobił… Dzięki to niemu miałem pracę/ staż przez 3 miesiące – Dzięki Adam!

W dodatku wydatki się mnożą, a to trzeba było kupić sztućce (giną nam łyżki, widelce i łyżeczki – skrzaty?), olej kokosowy (dobrze mówię?), kupiłem dwie ważne książki (o diecie). Zresztą jak tu żyć książki mają zdrożeć 50% – tak papier toaletowy od 17 I rośnie 30%. Chcieliśmy zrobić zapas tegoż papieru ale kasa pusta.

W dodatku mamy problem z ogródkiem, bezdomni nam wywalili furtkę – skąd wziąć kasę na naprawę?

Co do teorii spiskowych – dotarłem do materiałów o hlorochinie, od 2019 do IV 2020 dawała świetne rezultaty w śród chorych chorych na k-świrusa – zaleczała te zapalenie płuc – to było w Chinach. Ale jest pewien bardzo istotny problem, na tą substancję patent wygasł 40+ lat temu i po prostu lek jest za tani. Nagle wymiotło o nim informacje tylko są szczątki z okresu początków 2020 r.

Tak sobie myślę, kryzys opieki zdrowotnej poprzez promocję niezdrowych zachowań konsumenckich wśród obywateli, zaraza, zapowiedziane przerwy w dostawach prądu i wywołane tym zamieszki a na koniec napuszczenie żołnierzy zachodu na żołnierzy wschodu (i vice versa) przez których to ucierpi ludność cywilna – to są macki depopulacji.

Są nawet tablice, że ludzi na Świecie ma być tylko 500 mln i nie więcej i kropka. Wystarczy te różne fakty połączyć. A bogaci? Cóż mają własne wyspy, fortece w górach, armię, ochronę, zasoby i energię – będą na to gwizdać kiedy my będziemy umierać. Nie wiem czy to jest wykorzystywanie nadażającej się okazji i grabienie do siebie (wszędzie to widzę – więc pewnie to), czy realizacja planu możnowładców? A może jedno i drugie jak to się mówi „przyjemne z pożytecznym”.

Z ramion kryzysu i wkrótce pustym półmiskiem – FacetBloger

3 odpowiedzi na “FacetBlog | Łapy kryzysu i teorie spiskowe …”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: