Naukowy Book Haul i Opowieści- 2022 I kwartał

Sam rozwój, 8 tytułów, różna tematyka! Odchodząc od tematu wpisu, za niedługo zrobię podsumowanie czytelnicze, będzie 90% audiobooków albo i więcej. Zdradzę wam sekret – od czytania więcej niż 40 stron książek dostawałem załamania psychicznego samopoczucia, tak rozwiązałem ten problem!

Czytam do 40 stron, choć ostatnio bardzo mało (0 -20) ale za to słucham z pasją! Stawiam na angielski! Przez co słucham fiszek angielskiego i wyłowionych na chybił trafił książek po angielsku – tak wiem musiałbym je bardziej świadomie wybierać ale po prostu podobają mi się okładki :P.

Dzięki audiobookom koszty książki oscylują poniżej 2 PLN za tytuł – tak słucham ich całą masę! Ale też zdarza się, że kupię audiobooka jak np.: Fiszki i Drużyna pierścienia. Notabene chciałbym więcej prozy słuchać ale czasowo i psychicznie nie daję rady! Nie wiem jak to robią niektóre BookTuberki – 248 tytułów/ rok, 280+ tytułów/ rok – czy one mają Globusy zamiast głów?!

Jednej dziewczynie policzyłem i dziennie czyta powyżej 150 stron gdy ja ogarniałem w szczytowej formie 40 – 100, średnia to chyba 50 – 60 stron. Czyli ta dziewczyna bije mnie na głowę trzykrotnie i ona nie jest wyjątkiem!

Ale koniec tej zazdrości XD i ja jestem wśród 1% mężczyzn w Polsce gdyż czytam grubo powyżej 24 książek rocznie – no tak 22 w miesiąc ostatnio miałem. Kurczę teraz się chwalę… Tak źle tak nie dobrze.

Book Haul – dodam że to stary BH z może marca – kwietnia? Nie pamiętam…

Dodam, że przy aktualnym tempie 0 – 20 str / dzień, nie wiem kiedy dobrnę do tych pozycji… Wszystkie wyglądają na ważne i smakowite XD.

Nawiązując do „Ciało mówi nie – koszty ukrytego stresu” to mam game changer w sprawie stresu :]. Ale to może zdradzę w książce którą po mału piszę – chyba ją kiedyś skończę, co??

O książkach już nie będę się rozpisywał, tylko niech wasze oczy się najedzą i zaspokoi wasza ciekawość.

4 odpowiedzi na “Naukowy Book Haul i Opowieści- 2022 I kwartał”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: